Dzisiaj jest środa, 22 września 2021 roku
Imieniny:

zaloguj ...

Zaloguj  zaloguj

Elektryk

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Valid XHTML 1.0 Transitional

Poprawny CSS!

MIELCAREK ELEKTRYK
PROJEKT PDF Drukuj Email

Dokumentacja wykonawcza - dzisiejsze budynki poza tym że mają spełniać nasze oczekiwania oraz wymagania muszą także spełniać wszystkie wymagane normy i przepisy oraz wytyczne odnośnie bezpieczeństwa. Dzisiejsze budynki wyposażone są w wiele powiązanych i współpracujących systemów teletechnicznych i elektrycznych takich jak system alarmowy, system telewizji zbiorczej, domofon, lokalna sieć komputerowa, instalacja inteligentnego domu itp. Niezawodna instalacja to poza wiedzą i doświadczeniem instalatora, dobrze wykonany projekt. Projekt taki zawiera opisy i rysunki niezbędne do prawidłowej realizacji robót.

Kosztorys – podstawą do ustalenia wartości robót elektroinstalacyjnych jest sporządzenie kosztorysu. Sporządzenie kosztorysu pozwala nie tylko inwestorowi oszacować koszt planowanej inwestycji ale także na bazie przedmiaru robót wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę firmy instalacyjnej.


Projekt

Schemat


Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem nowych i modernizacją istniejących sieci elektroenergetycznych oraz instalacji elektrycznych.

 

Wykonujemy:
- projekty koncepcyjne,
- założenia techniczno – ekonomiczne,
- projekty budowlano – wykonawcze.

Zakres wykonywanych projektów obejmuje:
- linie elektroenergetyczne napowietrzne i kablowe średnich i niskich napięć,
- stacje transformatorowo – rozdzielcze,
- rozdzielnice średnich i niskich napięć,
- instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkalnych,
- oświetlenie dróg, ulic i placów,
- oświetlenie specjalistyczne obiektów sportowych, zabytkowych i szkolnych,
- przyłącza elektroenergetyczne.


Projekty budowlano – wykonawcze realizujemy łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę jak również z opracowaniem szczegółowych kosztorysów inwestorskich w oparciu o programy komputerowe.

 

 


Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości